Biz Kimiz?

Goodjob: Marka Yaratır,  Yönetir ve Güçlendirir

Goodjob, arşivinize koyacağınız okunmayan kalın raporlar hazırlayan bir danışmanlık şirketi değildir. Markalarına güç katmak ve bu sayede pazardaki rekabetçi gücünü artırmak isteyenler için çalışır. Onların ürünlerini, hizmetlerini ve markalarını kendi markası gibi benimser. Öğrenir ve öğretir. Markaların sorunlarını giderir, onlara kılavuzluk eder ve onların sınırlarını belirler. Uygulanmayacak, markanın gerçekleriyle örtüşmeyen hiç bir stratejiyi önermez. Markayı sahip olduğu değerlerden koparmaya çalışmaz. Kendi içindeki gücü keşfetmesini ve farkını güçlenmek için kullanmasını sağlar. Markanın içindeki potansiyel enerjiyi kinetiğe çevirir.

Goodjob, Marka Danışmanı Eren ÖZATA ve Serhan OK tarafından “iyi iş”ler üretmeyi ve iyi markalar yaratmayı ilke edinerek kuruldu. “Anlama ve Tüketici İçgörüsü Keşfetme” konusundaki uzmanlığımızla, önce sorunun kaynağını ve ihtiyacı keşfederek en iyi çözümü üretiriz.

Goodjob sizin pazarlama faaliyetlerinizi doğru yapmanızı sağlayarak gelecekte oluşabilecak hataların maliyetinden sizi kurtarır. Biz ajansa doğru brif verilmesini sağlamak kadar ajansın işlerinin doğru yorumlanmasını sağlamak için de çalışırız. Ortaya çıkan işlerin kişisel beğenilerle değil, markalaşmanın teknik gereklilikleriyle değerlendirilmesini sağlarız.

Bugüne kadar 40’ın üzerinde marka ve vaka deneyimiyle markasının değerini bilen kurumlar için çalışıyoruz.

Etik Anlayışımız

  1. Bilmediğimiz şeye “bilmiyoruz” deriz
  2. İnandığımız doğruyu mutlaka söyleriz
  3. Kendi inanmadığımız ürünün pazarlanması için çalışmayız
  4. İnsan sağlığına ve topluma zararlı markalar için çalışmayız

İyi bir marka danışmanı olarak kalmak içinse zamanın ruhunu yakalamaya özen gösteriyoruz.

Ekibimiz

Ne Dediler?