Marka Danışmanlığı

Marka danışmanlığı modüllerimiz, farklı marka ihtiyaçlarına çözümler sunar. Sizin markanızla ilgili ihtiyacınız ne?

Goodjob: MARKA YARATIR, GÜÇLENDİRİR, YÖNETİR

Danışmanlık Modüllerimiz:

 

Goodname Marka İsimlendirme Danışmanlığı:
İyi bir markanın en önemli unsuru adıdır. Doğru marka isminin doğru strateji ve kavramlar çerçevesinde yaratıldığı danışmanlık modülüdür.
DETAYLAR
Goodstart Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı:
İlk adımı doğru atıp, hedef kitleyi tam bilip, kurşununu dikkatli harcamak isteyenler için isimden logoya, ambalajdan kanal stratejisine kadar pek çok stratejik konunun çözüldüğü modüldür.
DETAYLAR
Goodidentity Marka Kimliği Yaratma Danışmanlığı:
Markasının iletişim unsurlarını ve görsel kimliğini yeniden tasarlamak isteyenler için markanın yenilendiği bir marka danışmanlığı modülüdür. Bu modülde Goodjob profesyonel bir marka kimliği tasarımcısıyla çalışır.
DETAYLAR
Goodbrand Marka Yönetim Danışmanlığı:
Tüm pazarlama faaliyetlerini işin uzmanına bırakmak isteyenler ya da pazarlama departmanına profesyonel destek arayanlar için uzun dönemli bir marka danışmanlığı modülüdür.
DETAYLAR
Goodaudit Marka Denetleme Danışmanlığı:
Markasının değerini ölçmek ve bundan sonraki yol haritasını buna göre belirlemek isteyenler için pazarın ve markanın fotoğrafının çekilerek kılavuz işlevi yüklendiği danışmanlık modülüdür. Daha ziyade pazarda belli bir bilinirliğe ve algıya sahip markalar için uygun bir marka danışmanlığı modülüdür.
DETAYLAR
Goodfamily Marka Ailesi Tasarlama Danışmanlığı:
Birden fazla markanın aynı aile içerisindeki ilişkisinin ve ayrışma-benzeşme noktalarının belirlenmesi için çok markalı şirketlere yönelik bir marka danışmanlığı modülüdür.
DETAYLAR

Daha Fazla Bilgi Alın